تأیید و نمایه نهمین همایش و نمایشگاه ملی محیط زیست و بحران های پیش رو در پایگاه داده سیویلیکا CIVILICA

0

نمایه پیرو تفاهم نامه شماره 61221326 فی مابین دبیرخانه و پایگاه دانش سیویلیکا، کیفیت مطالب ارائه شده در نهمین همایش و نمایشگاه ملی محیط زیست و بحران های پیش رو مورد تأیید سیویلیکا بوده و کلیه مقالات پذیرفته شده در همایش پس از برگزاری در این پایگاه نمایه (Index) خواهد شد.
علاقه مندان جهت ارسال مقاله می توانند با مراجعه به وبسایت همایش نسبت به ارسال مقاله اقدام و همچنین درخواست گواهی زودهنگام نیز بدهند.

لینک معرفی همایش در پایگاه سیویلیکا

لینک ارسال مقاله

توضیحات لازم
این همایش هدف مالی ندارد در نتیجه حامی مالی نمی پذیرد. کلیه هزینه ها از ثبت نام مقالات و شرکت کنندگان تأمین خواهد گردید.
همچنین این رویداد حامی علمی صوری ندارد!! تنها حامیان دانشگاهی و علمی واقعی در سایت معرفی می گردند.
همایش ملی: همایشی است که پذیرش مقاله و کادر علمی و سخنرانان و شرکت کنندگان محدود به چند دانشگاه و سازمان خاص نبوده و در گستره کشوری باشد همچنین بایستی از نظر کیفی و علمی در سطح بالایی برگزار گردد بطوریکه پس از پایان، تأثیر مثبتی در حل مشکلات ملی مرتبط با موضوع همایش داشته باشد.
همایش بین المللی: همایشی است که حداقل 50% از کادر علمی و سخنرانان و شرکت کنندگان از کشورهای مختلف باشد. حتی مدعوین کشورهای خاص و با تعداد کم، همایش را بین المللی نخواهد کرد.
نکته: با این تعاریف می توان نتیجه گرفت بیش از 80% همایش ها فقط کلمه ملی و بین المللی را یدک می کشند. در حالیکه در سطح محلی برگزار می گردند.
باتوجه به برگزاری همایش های بی شمار و بی کیفیت با عناوین گوناگون و به انحراف کشیده شدن موضوع حیاتی و تخصصی محیط زیست و جهت جذب مقالات با کیفیت و معتبر، برای ارسال مقاله، رعایت شرایط و ضوابط الزامیست.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظرات بسته اند

Call Now Buttonدبیرخانه مرکزی