آخرین مهلت ارسال مقاله 20 اسفند 97- آخرین دوره همایش ملی محیط زیست و بحران های پیش رو

0

به اطلاع کلیه علاقه مندان می رساند باتوجه به اهمیت رعایت کیفیت برگزاری همایش، آخرین مهلت ارسال مقاله و اثر برای ششمین همایش و جشنواره ملی محیط زیست و بحران های پیش رو، 20 اسفند 97 خواهد بود. هچنین خواهشمند است به دلیل محدودیت های پهنای باند و جهت اجتناب از مشکلات دیگر، ارسال مقالات خود را به روزهای پایانی موکول نفرمایید.
جهت ارسال مقاله از طریق سایت www.envco.ir منوی “ارسال مقاله” اقدام بفرمایید.
شایان ذکر است با عنایت به روند ناخوشایند تولید علم در کشور و تمایل به نمره محوری در سالهای اخیر بالتبع تعداد همایش هایی که صرفا جهت درآمدزایی بوجود آمده و صرفا به سرتیفیکیت فروشی روی آورده اند و صدالبته اقبال دانشجویان به اینگونه همایش ها که نه تنها داوری مناسبی بر روی مقالات انجام نمیگیرد بلکه اعتبار همایش های باسابقه را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. بر آن شده ایم تا پس از برگزاری موفقیت آمیز و باکیفیت 6 دوره از “همایش و جشنواره ملی محیط زیست و بحران های پیش رو” برگزاری همایش به شکل مرسوم آن را از سال بعد متوقف کنیم و هزینه های اینکار را صرف انتشار کتاب و نشریه تخصصی محیط زیست نماییم.
در این راستا پس از برگزاری ششمین دوره و انجام کلیه کارهای مربوطه از داوری مقالات و صدور سرتیفیکیت و تندیس ها تا ایندکس مقالات طبق تعهدات قبلی، در کنار پاسخگویی به شرکت کنندگان همه دوره های همایش، روند کار دبیرخانه تغییر خواهد نمود تا در این رشته موثرتر واقع شویم.
امید داریم اساتید محترم بدون انتظار کشیدن از جانب وزارت علوم، روند ارزیابی پایان نامه های دانشجویان را تغییر داده و از نمره محور به کیفیت محور سوق دهند.
در نتیجه از همراهانی که قصد دارند مقاله ارسال کنند می خواهیم تا مهلت تعیین شده مقاله خود را ارسال نمایند.

باسپاس
دکتر صالحیان زاده
دبیر علمی ششمین همایش و جشنواره ملی محیط زیست و بحران های پیش رو
به همراه اعضای کمیته های علمی و اجرایی

اشتراک:

درباره نویسنده

نظرات بسته اند

Call Now Buttonدبیرخانه مرکزی