سخنرانان کلیدی و هیأت علمی

 

سید مصطفی رسولی- شهردار همدان

موضوع سخنرانی: شهر سبز پایدار

 

دکتر کیوان صائب

سرپرست دانشگاه آزاداسلامی واحد پرند

موضوع سخنرانی: فلزات سنگین و سلامت انسان

 

دکتر حسین گنجی دوست

دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست

دانشگاه تربیت مدرس

 

Dr.AMIR SAMADI

دکتر امیر صمدی

هیأت علمی گروه مهندسی آب

دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

 

Dr.MOHAMMAD HOSEIN SAYADI

دکتر  محمدحسین صیادی

دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست دانشگاه بیرجند

موضوع سخنرانی: فناوری های نوپدید در محیط زیست

 


دکتر محمد دلنواز

استادیار گروه مهندسی عمران محیط زیست

دانشگاه خوارزمی

 

دکتر نادر مختارانی

دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست

دانشگاه تربیت مدرس

 


دکتر فرناز امین صالحی

استادیار گروه مهندسی محیط زیست

موسسه آموزش عالی مهر البرز

عنوان سخنرانی: مدیریت جامع پسماند و نقش آموزش مداوم در اجرای موفق آن در کشور

گفتگوی ویژه با مدیر مرکز مطالعات بحران آب

اينجانب بهزاد بردبار فارغ التحصيل رشته عمران آب و فاضلاب از دانشگاه شهيد عباسپور و افتخار مديریت مرکز مطالعات بحران آب، وابسته به شرکت مهندسی ماه دانش عطران را دارم.

همانطور که از اسم شرکت ماه دانش عطران پيداست يکي از اهداف و خط مشي های شرکت امر آموزش و ارتقاء سطح علمي و فني کاشناسان در زمينه هاي مورد تخصص بدنه شرکت مي باشد.

مرکز مطالعات بحران آب اين شرکت نيز در سال 1393 با هدف برگزاري همايش ها و دوره هاي آموزشي در خصوص بحران آب و مهندسي آب شروع به کار کرد.

همانطور که مي دانيد مرکز مطالعات بحران آب قصد دارد از لحاظ نيروي انساني و نيز مالي، حامي سومین همايش و نمایشگاه محيط زيست و بحران هاي پيش رو باشد. در ضمن اينجانب با پیشنهاد جناب آقاي مهندس علاف صالحي مدير عامل محترم شرکت و تایید شورای راهبردی مسئوليت ستاد اجرايي اين همايش را نيز بر عهده گرفته ایم.

رویکرد تبلیغاتی که در پیش گرفته ایم عبارتست از اطلاع رسانی رویدادهای مرتبط با همايش بصورت روزانه در وبسايت و با استفاده از ابزار رسانه ای که حامیان در دسترسمان قرار داده اند. همچنین با برگزاری سمینارهای ماهانه جهت بحث های علمی و آموزشی در زمینه محیط زیست قصد داريم اين رويداد را به نحوی به اطلاع ديگر کارشناسان که تا اين لحظه با مرکز مطالعات بحران آب در ارتباط نبودند، برسانيم.

در خصوص لزوم برگزاري اين همايش عرض کنم که اي کاش متخصصان و کارشناسان به بحران ها به نگاه موجي موقت که بايد مدتي سوار بر آن بود نگاه نکنند. بدون اغراق ميگويم مهمترين بحران هاي پيش روي نه تنها ايران بلکه بقيه کشورهاي منطقه در حال حاضر بحران هاي آب و محيط زيست ميباشد.

در برخورد با هر بحراني اولين اقدام تعريف آن بحران براي عموم و پذیرفتن لزوم مقابله با آن مي باشد. در اين همايش نيز هدف ما روشنگري در خصوص محيط زيست و بحران هاي پيش رو مي باشد تا تصمیم سازان، از پيشنهادات و راهکارهايي که مديران و کارشناسان در اين نوع همايش ها ارائه ميدهند کمک بگيرند و در نهايت همه به اتفاق همديگر به مقابله با اين قبيل بحران ها برويم.

در آخر ضمن تشکر از وقتي که در اختيار بنده قرار داديد، از همه شرکت هايي که در زمينه هاي آب و محيط زيست کار مي کنند درخواست ميکنم که براي ارتقاء سطح علمي و فني اين همايش با ما همکاري داشته باشند تا شايد راهي براي بهبود وضعيت فعلي پيدا شود و همگان از اين اتفاق مهم سود ببريم. با تشکر.

انتهای پیام./

تاریخ : ۱۳۹۴/۸/۱۷