سخنرانان کلیدی و هیأت علمی

 

سید مصطفی رسولی- شهردار همدان

موضوع سخنرانی: شهر سبز پایدار

 

دکتر کیوان صائب

سرپرست دانشگاه آزاداسلامی واحد پرند

موضوع سخنرانی: فلزات سنگین و سلامت انسان

 

دکتر حسین گنجی دوست

دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست

دانشگاه تربیت مدرس

 

Dr.AMIR SAMADI

دکتر امیر صمدی

هیأت علمی گروه مهندسی آب

دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

 

Dr.MOHAMMAD HOSEIN SAYADI

دکتر  محمدحسین صیادی

دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست دانشگاه بیرجند

موضوع سخنرانی: فناوری های نوپدید در محیط زیست

 


دکتر محمد دلنواز

استادیار گروه مهندسی عمران محیط زیست

دانشگاه خوارزمی

 

دکتر نادر مختارانی

دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست

دانشگاه تربیت مدرس

 


دکتر فرناز امین صالحی

استادیار گروه مهندسی محیط زیست

موسسه آموزش عالی مهر البرز

عنوان سخنرانی: مدیریت جامع پسماند و نقش آموزش مداوم در اجرای موفق آن در کشور

اخبار سایت

شرکت مهندسی ماه دانش عطران برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی محیط زیست، آب و فاضلاب و مهندسی آب به نشانی www.mdatran.com

1396/03/30 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع ارائه دهندگان مقالات محترم مقالات می رساند دبیرخانه چهارمین کنفرانس و نمایشگاه محیط زیست موفق به عقد تفاهمنامه با ژورنال های ذیل جهت چاپ مقالات پذیرفته شده در کنفرانس بصورت شفاهی و با تعداد محدود گردید. لیست و هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها بصورت ذیل است. خاطرنشان می سازد طبق بندهای تفاهم نامه مذکور، مهلت مقرر برای ثبت نام غیر قابل تمدید خواهد بود.

1395/11/30 اطلاعات بیشتر ...

مخاطبین: دانشجویان، پژوهشگران و دست‌اندرکاران حوزه علوم آب و زمین و خاک شناسی، جغرافیا، منابع طبیعی، علوم کشاورزی و محیط زیست و بهداشت محیط

مدت زمان: 2 ساعت

هزینه ثبت نام: 50 هزار تومان

ثبت نام تنها از طریق پنل کاربری امکانپذیر خواهد بود.

1395/11/23 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع شرکت کنندگان در بخش های مختلف "چهارمین کنفرانس و نمایشگاه محیط زیست" می رساند به دلیل همزمان شدن تور علمی اتریش (برگزیدگان، هیئت علمی و شرکت کنندگان ثبت نامی دوره سوم همایش) 13 فوریه تا 26 فوریه 2017 ؛ طبق مصوبه شورای سیاست گذاری در جهت حفظ کیفیت و سطح کنفرانس، زمان برگزاری به تاریخ 20  اردیبهشت 1396 موکول گردید.

شایان ذکر است دبیرخانه کنفرانس آمادگی دارد در صورت نیاز ثبت نام کنندگان تاکنون، گواهی زودهنگام (برای مقالات پذیرش شده و منتخبین جشنواره برترین ها) صادر و ارسال نماید.

 

1395/11/17 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع می رساند به دلیل عملیات کابل برگردان خط مرکزی به مدت 10 روز از تاریخ 22 دیماه قطع می باشد.

جهت ارتباط با دبیرخانه با شماره 09119297903 تماس حاصل فرمایید

1395/10/22 اطلاعات بیشتر ...

خبر برگزاری چهارمین کنفرانس و نمایشگاه محیط زیست توسط خبرگزاری بین المللی باشگاه پژوهشگران جوان پوشش داده شد. لینک خبر در ادامه می آید:

 

1395/09/28 اطلاعات بیشتر ...

موسسه آموزش عالی مهر البرز، طی نامه ای حمایت معنوی خود از برگزاری چهارمین کنفرانس و نمایشگاه محیط زیست را اعلام نمود. تصویر نامه اعلام همکاری این دانشگاه در ذیل می آید:

1395/09/28 اطلاعات بیشتر ...

دکتر کیوان صائب، ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند آمادگی خود را جهت ارائه سخنرانی کلیدی با موضوع "فلزات سنگین" اعالام داشتند. تصویر نامه ارسالی در ادامه قابل مشاهده می باشد:

1395/09/18 اطلاعات بیشتر ...

دانشگاه بین المللی امام خمینی با معرفی نماینده علمی، طی نامه ای حمایت علمی خود از برگزاری چهارمین کنفرانس و نمایشگاه محیط زیست را اعلام نمود. تصویر نامه اعلام همکاری این دانشگاه در ذیل می آید:

1395/09/18 اطلاعات بیشتر ...

دانشگاه ایلام، طی نامه ای حمایت معنوی خود از برگزاری چهارمین کنفرانس و نمایشگاه محیط زیست را اعلام نمود. تصویر نامه اعلام همکاری این دانشگاه در ذیل می آید:

1395/09/06 اطلاعات بیشتر ...

دانشگاه تربیت مدرس طی نامه ای دکتر حسین گنجی دوست و دکتر نادر مختارانی را به نوان نماینده جهت ارائه سخنرانی کلیدی معرفی نمود.

1395/08/29 اطلاعات بیشتر ...

شهرداری همدان طی نامه ای، حضور مدیران و کارشناسان شهرداری همدان، همچنین موضوع سخنرانی شهردار محترم همدان را اعلام نمود. تصویر نامه اعلام همکاری در ذیل می آید:

1395/08/18 اطلاعات بیشتر ...

دانشگاه خوارزمی با معرفی نماینده علمی، طی نامه ای حمایت علمی و معنوی خود از برگزاری چهارمین کنفرانس و نمایشگاه محیط زیست را اعلام نمود.

1395/08/17 اطلاعات بیشتر ...

نظر به برگزاری چهارمین کنفرانس و نمایشگاه محیط زیست در بهمن ماه 1395 ،  کلیه شرکت­ها، سازمان­ها و مجموعه­ های فعال در زمینه­ های مرتبط با محورهای علمی همایش، می­توانند در طرح گزینش برترین­ های محیط زیست، اعلام آمادگی نمایند. بخش­های مختلف این طرح عبارتند از شرکت برتر فعال در حوزه محیط زیست، تولید کننده برتر محصولات سازگار با محیط زیست، استاد برتر، کتاب برتر محیط زیست، دانشجوی برتر محیط زیست، پروژه برتر سازگار با محیط زیست، معادن برتر، پایان نامه تحقیقاتی برتر، رسانه برتر و فعال برتر محیط زیست.

1395/08/14 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع می رساند طبق مصوبه شورای سیاست گذاری امکان صدور زودهنگام گواهی ارائه مقاله پس از انجام داوری و قبل از برگزاری کنفرانس امکانپذیر گردید. بدین ترتیب علاقه مندانی که گواهی زودهنگام ارائه مقاله نیاز دارند می توانند پس از ثبت مقاله در سامانه کاربران، با دبیرخانه به شماره 66191000 تماس حاصل نموده و درخواست داوری و صدور گواهی زودهنگام نمایند.

1395/08/01 اطلاعات بیشتر ...

با توجه به ابلاغ اخیر سیاست‌های کلان محیط‌زیست توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی و نظر به اهمیت روزافزون بحران‌های محیط‌زیستی پیش‌روی کشور، پس از برگزاری موفقیت آمیز سومین دوره در اردیبهشت ماه 95 "چهارمین کنفرانس و نمایشگاه محیط زیست "در بهمن ماه 1395 با حضور مدیران و کارشناسان دولتی، نمایندگان مراکز دانشگاهی و همچنین مشارکت شرکت‌ها در محل ستاد توان افزایی سازمان های مردم نهاد شورای اسلامی شهر تهران، برگزار می‌گردد.

۱۳۹۵/۷/۲۷ اطلاعات بیشتر ...

دبیرخانه دائمی پنجمین همایش سالانه و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی مقاله می پذیرد. مزایای ارائه مقاله در همایش به شرح زیر می باشد:اعزام نویسندگان 3 مقاله برتر به تور علمی اتریش/ امکان چاپ مقالات بنا به درخواست نویسندگان پس از پذیرش در همایش در مجلات ISI,ISC/ ارائه گواهینامه پذیرش و حضور و ارائه مقاله با نام تمامی نویسندگان برای مقاله دهندگان

۱۳۹۵/۶/۱ اطلاعات بیشتر ...

بدینوسیله به استحضار علاقه مندان و پژوهشگران می رساند کارگاه تخصصی پیشرفته مدیریت و مهندسی HSE در مهندسی آب و فاضلاب؛ در تاریخ 6 آبان 1395 برگزار می گردد.

۱۳۹۵/۵/۲۶ اطلاعات بیشتر ...

بنابر مصوبه شورای راهبردی مجموعه مقالات همایش جهت دانلود علاقه مندان، در کانال تلگرامی همایش بارگزاری گردید:

https://telegram.me/wcscenter

۱۳۹۵/۳/۴ اطلاعات بیشتر ...

سومین همایش و نمایشگاه محیط زیست و بحران های پیش رو

23 اردیبهشت 1395؛ پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور (دانشگاه شهید عباسپور)؛ تهران

۱۳۹۵/۲/۲۷ اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع میرساند تمامی علاقه مندان می توانند نسبت به سفارش فیلم کامل همایش شامل 2 حلقه DVD اقدام نمایند. فیلم شامل افتتاحیه، سخنرانی های کلیدی افتتاحیه و اختتامیه، ارائه (سخنرانی) مقالات شفاهی، تصاویر مقالات پوستری و اختتامیه و مراسم قرعه کشی ربع سکه بهار آزادی می باشد. هزینه ها به شرح زیر می باشد:

۱۳۹۵/۲/۲۶ اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع شرکت کنندگان غیر حضوری و عزیزانی که در همایش حضور نیافتند می رساند گواهی مقالات ظرف یک هفته به نشانی پستی نویسنده اول که در سامانه کاربران ثبت شده است، ارسال خواهد شد. در غیر اینصورت نشانی نویسنده دوم و به همین ترتیب نویسنده های بعدی ملاک عمل خواهد بود. 

۱۳۹۵/۲/۲۵ اطلاعات بیشتر ...

تصاویر مربوط به سومین همایش و نمایشگاه محیط زیست و بحران های پیش رو را می توانید در کانال تلگرام مرکز مطالعات بحران محیط زیست مشاهده نمایید:

 

۱۳۹۵/۲/۲۴ اطلاعات بیشتر ...

 به استحضار می رساند مهلت کلیه ثبت نام ها پایان وقت اداری روز 20 اردیبهشت 95 می باشد. بنابراین به درخواست های پس از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.

برگزیدگان مقالات شفاهی نیز اگر تا 20 اردیبهشت پاورپوینت مرتبط را به دبیرخانه ارسال ننمایند، به منزله انصراف از ارائه تلقی خواهد شد. (دوستانی که قبلا تعیین تکلیف نموده اند لطفا با دبیرخانه تماس نگیرند)

سازمان ها و شرکت های دولتی استثناعاً می توانند پس از این تاریخ تا روز همایش نسبت به معرفی پرسنل جهت شرکت در همایش اقدام نمایند. بدین ترتیب پرسنل محترم بایستی با در دست داشتن معرفی نامه در محل برگزاری همایش حضور یابند. بدیهی است فرایند ثبت نام پس از روز همایش و صدور فاکتور انجام خواهد پذیرفت

۱۳۹۵/۲/۱۹ اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع می­رساند برنامه کلی روز همایش به شرح زیر می­باشد:

تاریخ برگزاری: 23 اردیبهشت 1395

ساعت شروع: 8:30

ساعت پایان: 17:30

نشانی محل برگزاری: تهران- بزرگراه وفادار شرقی- نرسیده به حکیمیه- پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور

۱۳۹۵/۲/۱۹ اطلاعات بیشتر ...

بدینوسیله به اطلاع ارائه دهندگان مقاله و شرکت کنندگان در طرح برترین های محیط زیست می رساند نتایج داوری ها از امروز 27 فروردین 95 از طریق سامانه کاربران اعلام خواهد گردید. لطفاً جهت اطلاع از نحوه ارائه مقالات به سامانه کاربری خود رجوع نمایید.

۱۳۹۵/۱/۲۷ اطلاعات بیشتر ...

باتوجه به اشکالات پیش آمده در سیستم بانکی، تا اطلاع ثانوی پرداخت آنلاین مقدور نبوده و کلیه پرداخت ها بایستی بصورت واریز به حساب یا کارت به کارت صورت پذیرد. لینک شماره حساب (کارت):

 

۱۳۹۴/۱۲/۲۸ اطلاعات بیشتر ...

به استحضار می رساند بنابر آیین نامه شورای راهبردی، هزینه حضور در روز همایش و دریافت گواهی حضور از تاریخ 1 فروردین 95 با افزایش همراه خواهد بود. بنابراین از علاقه مندانی که قصد حضور و استفاده از مطالب علمی و مدیریتی ارائه شده، دارند (با مقاله یا بدون مقاله)؛ خواهشمند است تا پایان سال جاری نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۰ اطلاعات بیشتر ...

ثبت نام کارگاه های تخصصی جانبی همایش آغاز گردید. این کارگاهها به دو شکل حضوری و مجازی برگزار خواهد گردید و علاقه مندان جهت مشاهده عناوین و سرفصل ها و همچنین ثبت نام بایستی پس از عضویت در سامانه کاربران از طریق پنل کاربری خود اقدام نمایند. شایان ذکر است ظرفیت کلاسها محدود می باشد و پس از تکمیل ظرفیت، ثبت نام متوقف خواهد شد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ اطلاعات بیشتر ...

باسلام. بنابه تصمیم شورای سیاستگذاری همایش، مهلت ارسال اصل مقالات به زبان های فارسی و انگلیسی تا 29 اسفند 1394 تمدید گردید. شایان ذکر است مقالات ارسالی سریعا وارد مرحله داوری شده و طی 3 مرحله داوری انجام خواهد گرفت. بدین ترتیب مقالاتی که پذیرش گردیده اند و وضعیت ارائه آنها مشخص شده، بایستی تا 14 روز پس از تاریخ اعلام، ثبت نام آنها انجام پذیرد.

۱۳۹۴/۱۱/۲ اطلاعات بیشتر ...

با تصویب شورای راهبردی سومین همایش و نمایشگاه محیط زیست و بحران های پیش رو، به نویسندگان مقالاتی که با کسب امتیازات لازم به عنوان مقاله برتر نائل می گردند، بلیط رایگان حضور در تور علمی اتریش که در فوریه 2017 در شهر وین برگزار می گردد، اهدا خواهد گردید. 

۱۳۹۴/۱۰/۲۱ اطلاعات بیشتر ...

بدینوسیله به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند شهرداری کلانشهر تبریز و اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان با معرفی نماینده علمی، حمایت خود را از محیط زیست اعلام کردند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع متخصصان و کلیه علاقه مندان می رساند ثبت نام جهت حضور در همایش و نمایشگاه آغاز شد. بدین منظور متقاضیان بایستی ابتدا در سامانه کاربران عضو شده و سپس از طریق منوی ثبت خدمات، نسبت به ثبت نام و پرداخت آنلاین وجه از طریق درگاه اینترنتی اقدام فرمایند. شایان ذکر است تعرفه های اعلام شده تا پایان سال جاری شامل تخفیف می باشند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ اطلاعات بیشتر ...

به گزارش روابط عمومی سومین همایش و نمایشگاه محیط زیست و بحران‌های پیش رو، تعداد مقالات دریافت شده تا به امروز 183 مقاله بوده و ۹ دانشگاه رسماً اعلام حمایت علمی از همایش نموده اند.

۱۳۹۴/۹/۱۵ اطلاعات بیشتر ...

دومین سمینار بحران های محیط زیست با محوریت حفاظت از منابع طبیعی و آبخیزداری با حضور متخصصین و علاقه مندان در تاریخ 20 آبان در سالن همایش های ستاد مدیریت بحران منطقه 7 شهرداری تهران برگزار شد.

۱۳۹۴/۸/۲۱ اطلاعات بیشتر ...

پژهشگران، دانشجویان و علاقه مندانی که در مهلت مقرر موفق به ارسال خلاصه مقاله نگردیده اند، می توانند تا تاریخ 29 اسفندماه 1394 نسبت به ارسال اصل مقلات خود طبق فرمت اعلام شده، اقدام نمایند.

۱۳۹۴/۸/۱۸ اطلاعات بیشتر ...

بدینوسیله دانشگاه خوارزمی، دانشگاه صنعتی ارومیه، دانشگاه الزهرا (س) و دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، ضمن معرفی نماینده علمی جهت عضویت در کمیته علمی همایش، حمایت علمی خود را از این رویداد علمی بزرگ اعلام نمودند.

۱۳۹۴/۸/۱۸ اطلاعات بیشتر ...

اينجانب بهزاد بردبار فارغ التحصيل رشته عمران آب و فاضلاب از دانشگاه شهيد عباسپور و افتخار مديریت مرکز مطالعات بحران آب، وابسته به شرکت مهندسی ماه دانش عطران را دارم.

۱۳۹۴/۸/۱۷ اطلاعات بیشتر ...

منبع: پایگاه خبری بهداشت، ایمنی، محیط زیست HSENEWS

مهندس عادل علاف صالحی دبیر سومین همایش و نمایشگاه محیط زیست و بحران های پیش رو در گفتگو با پایگاه خبری hse گفت هدف از برگزاری این همایش، پرداخت به مشکلات محیط زیست از آب و هوا گرفته تا خاک و کشاورزی و دریا که در سال های اخیر به شکل بحران های گوناگون خود را نشان داده است و متاسفانه محیط زیست ما سال های نفس گیری را سپری کرده  و این امر نه به خاطر تأثیر خشکسالی جهانی و تغییر اقلیم بلکه نتیجه سوء مدیریت و سیاسی کاری های محیط زیستی است.

۱۳۹۴/۸/۱۷ اطلاعات بیشتر ...

شهرام بیگ زاده فارغ التحصیل مهندسی عمران با گرایش آب و فاضلاب از دانشگاه صنعت آب و برق و کارشناسی ارشد سازه از دانشگاه قم بوده و با تجربه ای 20 ساله، مدیریت شرکت طرح و توسعه آبسان پارس را بر عهده دارند. ایشان طی گفتگویی دوستانه به معرفی شرکت و نقش آن در حمایت از سومین همایش و نمایشگاه محیط زیست و بحران های پیش رو، پرداختند.

۱۳۹۴/۸/۱۷ اطلاعات بیشتر ...

اولین سمینار بحران‍های محیط زیست با موضوع مدیریت منابع آب و تغییر اقلیم از سلسله سمینارهای سومین همایش و نمایشگاه محیط زیست و بحران های پیش رو روز پنج شنبه مورخ 19 شهریور 94 در سالن اجتماعات ستاد مدیریت بحران منطقه 5 تهران برگزار گردید. در این سمینار علمی، اندیشمندان در 5 بخش به ارائه نتایج تحقیقات و تجربیات خود پرداختند.

۱۳۹۴/۸/۱۷ اطلاعات بیشتر ...

تعداد 8 کارگاه تخصصی با محوریت نوآوری های علمی و اختراعات همزمان با همایش دوم برگزار شد.

۱۳۹۴/۸/۱۷ اطلاعات بیشتر ...

مراسم اختتامیه دومین همایش و نمایشگاه محیط زیست پس از سخنرانی اساتید دانشگاه و ارائه مقالات برتر در پایان روز دوم با حضور اساتید و برگزارکنندگان برای اهدای جوایز و تندیس ها برگزار گردید.

۱۳۹۴/۸/۱۷ اطلاعات بیشتر ...

پس از ارائه گزارش دبیرخانه، جناب آقای دکتر طاهری مشاور و نماینده وزیر نیرو در کارگروه دریاچه ارومیه گزارشی علمی با موضوع روند خشک شدن دریاچه ارومیه ارائه دادند.

 

۱۳۹۴/۸/۱۷ اطلاعات بیشتر ...

در روز دوم همایش بازدیدی از مرکز فرماندهی مدیریت بحران شهر تهران انجام گرفت. در این بازدید روند کار و فضای اتاق که مجهزترین مرکز فرماندهی بحران خاورمیانه است توضیحاتی به بازدیدکنندگان ارائه گشت. همچنین ملاقاتی با محققان ژاپنی شاغل در این مرکز ترتیب داده شد و شرکت کنندگان از تجارب و نتایج تحقیقات آگاهی یافتند.

 

۱۳۹۴/۸/۱۷ اطلاعات بیشتر ...

سخنرانی افتتاحیه همایش دوم با حضور دبیر اجرایی همایش آقای مهندس عادل علاف صالحی در پشت تریبون و ارائه گزارشی از فعالیت های دبیر خانه آغاز شد. همایش دوم در 2 روز و با حضور 400 نفر با موفقیت برگزار شد.

۱۳۹۴/۸/۱۷ اطلاعات بیشتر ...

  محورهای علمی

  مدیریت منابع آب و تغییر اقلیم

  آلودگی‌های زیست‌محیطی (آب، خاک و هوا)

  حفاظت از منابع طبیعی و آبخیزداری

  مدیریت انرژی

  پدافند غیرعامل و دفاع زیستی

  فناوری های نوین در محیط زیست

  محیط زیست انسانی

  محیط زیست طبیعی

  محیط زیست و صنعت (HSE)

   

  اهداف همایش

   - ایجاد بستری مناسب برای گفتگو و تبادل نظر صاحبنظران، متخصصین، محققین، دانشگاهیان، دانشجویان و دست‌اندرکاران محیط زیست کشور و سایر ذینفعان از تمامی نهادهای علمی و اجرایی

  - ترویج گفتمان توسعه پایدار و تاکید بر جنبه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در مدیریت بحران‌های زیست ‌محیطی و سیاستگذاری‌های کلان کشور

  - معرفی جایگاه جمهوری اسلامی ایران در مدیریت بحران‌های زیست‌محیطی در سطح بین‌المللی و افزایش قدرت چانه‌زنی‌های دیپلماتیک با همفکری بخش علمی جهت تدوین استراتژی‌های منطقه‌ای

  - ارتقاء جایگاه دولت در مجموعه تلاش‌های در دست انجام جامعه علمی کشور برای حصول موفقیت در تحقق راهبردهای سازگار با محیط زیست و کاهش پیامدهای مخرب آن

  - افزایش آگاهی و حساس‌سازی افکار عمومی جامعه نسبت به مشکلات زیست‌محیطی و اثرات تخریبی آن بر نسل‌های آینده با تاکید بر ابعاد اقتصادی- اجتماعی و فرهنگی

  - معرفی و کمک به بومی‌سازی فناوری‌های نوین دوستدار محیط زیست و ایجاد ارتباط متقابل بین ذینفعان مختلف نظیر صنعت، دانشگاه و بخش‌های دولتی و قانون‌گذاری

  - معرفی راهکارهای مهندسی و علمی با هدف بهینه‌سازی مصرف انرژی، کنترل آلودگی‌های زیست‌محیطی، کاهش ریسک‌های بهره‌برداری، حفاظت از منابع طبیعی و کاهش تولید پسماند

  ارتباط با دبیرخانه

  تهران، صندوق پستی 171-13185
  تلفن مرکزی دبیرخانه: 66191000 (021)
  فکس مرکزی: 89779269 (021)
  پست الکترونیک: info@envco.ir

  امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه

  تاریخ های مهم همایش
  تاریخ برگزاری »
  1396/02/20
  اخرین مهلت ارسال مقالات »
  1396/02/15
  درخواست گواهی زودهنگام »
  1396/02/15
  پوستر همایش
  حامیان
  دانشگاه مدیترانه شرقی دانشگاه بین المللی امام خمینی سیویلیکا دانشگاه خوارزمی ستاد سمن های شورای شهر تهران شهرداری همدان دانشگاه ایلام موسسه آموزش عالی مهر البرز شرکت آذر پی آب سبلان سایت خبری تحلیلی بهداشت، ایمنی، محیط زیست اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان شرکت سهامی آب منطقه ای استان البرز نشر عطران دانشگاه صنعتی ارومیه شرکت سهامی آب منطقه ای استان اصفهان اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز دانشگاه الزهرا (س) سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران مهندسین مشاور آبسان پارس انجمن علمی سیستم های سطوح آبگیر باران ایران پورتال جامع ساخت و ساز نشر دانش شرکت ژیوار سازه گستر کارا سایت خبری تحلیلی کسب و کار انجمن علمی مهندسی و مدیریت پسماند ایران انجمن زیست محیطی بلوط لرستان
  کارگاه تخصصی